Скільки це коштує для держави (бюджету) ?
Участь в програмі – це комерційна діяльність ?
Хто гарантує знижки, чому цікаво їх надавати?
Чому це цікаво (вигідно) для молоді ?
Чому картка потрібна для України?
Де є знижки? Чи є всюди?
Звідки брати інформацію про знижки EURO26?
Як отримати знижку?
Знижки за кордоном?
Географія дії EURO26?
Німеччина, Франція, Англія – що зі знижками в цих країнах?
Греція – чи вже є знижки в цій країні?
Чи можна платити банківською карткою і отримати знижку?
Залізничні квитки та місцева комунікація?
Авіаквитки, молодіжний туризм?
Отримав відмову у пункті, де є знижка. Що робити?
Знаєш пункт, який хотів би надати знижку. Що робити?
Що, як власник фірми, матимеш з укладання угоди про знижку?
Загублено картку! Що робити?
Вікова межа для власника EURO26?
Різниця між картками EURO26 Classic та Student?
Як продовжити картку?
Перебуваю за кордоном і закінчується термін дії картки. Що маю робити?
За місяць закінчується 30 років. Чи моя картка EURO26 далі дійсна?
За місяць закінчую навчання. Чи моя картка далі буде дійсною?
Чи можна „поміняти” одну картку на іншу?


Скільки це коштує для держави (бюджету) ?
Ніскільки. Знижки надають комерційні структури, відмовляючись від певного проценту прибутку для того, щоб привабити максимальну кількість клієнтів з числа молодих людей України та Європи, а також членів їх сімей. За рахунок вирізнення цих підприємств (через участь в програмі) з середовища своїх конкурентів збільшується об’єм їхнього продажу, оборот капіталу, таким чином, росте прибуток.


Участь в програмі – це комерційна діяльність ?
Ні.
1. Картка видається як європейське молодіжне посвідчення особи людині, яка сплатила членські внески.
2. Членські внески:
– не розповсюджуються між юридичними чи фізичними особами, як у комерційних дисконтних системах;
– не направляються більшою частиною за кордон як в інших міжнародних дисконтних системах, в т. ч. молодіжних.
Вони йдуть на покриття витрат та подальший розвиток програми, бо Молодіжний інформаційний центр «Євро<26 – Зарево» – некомерційна організація з відповідною витратною частиною бюджету.
3. Власник European Youth Card EURO26 за рік отримує в десятки разів більше економії своїх коштів, ніж членські внески.


Хто гарантує знижки, чому цікаво їх надавати?
Знижки гарантує Молодіжний інформаційний центр «Євро<26 – Зарево», який укладає відповідні договори з комерційними підприємствами про їх надання. Укладання таких договорів дає фірмі можливість безкоштовного розміщення в Каталозі знижок (який отримує безкоштовно кожен власник картки), на сторінках Інтернету, в продукції «Євро<26 – Зарево», відмова в наданні знижки тягне за собою відповідальність, що записано у договорі.
Комерсантам надання знижок цікаве, бо вони відмовляються від певного проценту прибутку для того, щоб привабити максимальну кількість клієнтів з числа молодих людей України та Європи, а також членів їх сімей. За рахунок виділення (через участь в програмі) в середовищі своїх конкурентів – збільшується об’єм продажу, оборот капіталу, таким чином росте прибуток.
Комерсант нічого не вкладає, підписуючи договір, а отримує інформацію про себе в Каталозі, Інтернеті і т. д. Власники картки, а їх у Європі більше 7.000.000, звертаючись до інформації про знижку, йдуть за покупкою у фірму, яка надає знижки (бо їм це вигідно), а не до конкурентів. Чим більше власників карток (покупців), тим більше прибуток для комерсанта.


Чому це цікаво (вигідно) для молоді ?
Зробивши членський внесок у розмірі, еквівалентному близько 5 євро, молода людина користується карткою у 41 країні Європи і на всій території України. В каталозі, який отримує безкоштовно кожен власник картки, весь спектр підприємств по продажу товарів та наданню послуг. На сьогодні картка надає можливість скористатися з близько 70.000 знижок в усіх сферах молодіжного життя.
Підприємства, що надають знижки, призначені для середнього класу, а не елітні дорогі (як в інших дисконтних системах).
Протягом року одна молода людина зекономлює в середньому на одній поїздці в Європу – 100-300 євро.


Чому картка потрібна для України?
Створюючи мережу знижок в Україні, ми тим самим заохочуємо молодих європейців відвідати нашу державу. Створюючи мережі знижок на зимовий туризм у Карпатах, літній туризм у Карпатах та на березі Чорного моря, знижки на заклади культури у Києві, Львові, Кам’янці-Подільському та ін. містах України, картка підвищує мобільність молоді, сприяє її доступу до надбань української та європейської культури, здійснює соціальний захист молоді, сприяє розвиткові українського туризму, інтеграції України в Європу. Долучення України до Часткової Угоди (Partial Agreement) Ради Європи по картці Євро<26 сприятиме розвиткові програми та підняттю її на якісно вищий рівень функціонування.


Де є знижки? Чи є всюди?
Передусім, докладаємо зусиль, щоби знижки були там, де вони потрібні власникам European Youth Card EURO26. Найбільше знижок шукай в нашому пошуковику знижок, який знаходиться на www.euro26.org.ua та www.eyca.org у розділі „знижки”. Знижок „всюди” не надає жодна картка. На жаль …


Звідки брати інформацію про знижки European Youth Card EURO26?

Оформлюючи картку, отримуєш доступ до Пошуковика знижок на www.euro26.org.ua та www.eyca.org у розділі „знижки”. Він містить усі знижки в Україні, а також лінки на веб-сайти European Youth Card EURO26 в інших країнах Європи. Його зміст містить достатньо інформації, як подорожувати та відпочивати дешевше.


Як отримати знижку?
Знайди пункт з наклейкою лого European Youth Card EURO26 або знайди його в цьому Путівнику. Просто покажи картку продавцеві і питай про можливість отримати знижку. За кордоном вживають традиційні для даної країни назви картки, напр., „Carnet Joven” – в Іспанії. Зваж на те, що місцеві, традиційні назви картки є більш розпізнавальні, ніж назва European Youth Card.


Знижки за кордоном?
Про усі знижки можеш довідатися з Пошуковика знижок на www.euro26.org.ua та www.eyca.org у розділі „знижки”. Проте, корисно буде відвідати національні сайти  картки країн, до яких їдеш. Інформацію про них можна отримати на www.eyca.org.


Географія дії European Youth Card EURO26?
Офіційно картка діє в 38 країнах Європи. Однак, це не все – часто отримуємо сигнали про підтримку картки (особливо в версії Student Identity Card, що підтверджує статус особи, яка навчається/студіює) навіть на інших континентах: Азія, Австралія – попри те, що офіційно там немає знижок!


Німеччина, Франція, Англія – що зі знижками в цих країнах?
Після деякої перерви діяльність картки у цих країнах поновлено. Усі знижки можна побачити на сторінці www.eyca.org або на національних сторінках картки.

Греція – чи вже є знижки в цій країні?
Так! З 2006 року в Греції є видавець European Youth Card EURO26. Мережа знижок в цій країні швидко розвивається і з кожним місяцем з’являються нові знижки. Деталі шукай на www.eyca.org .


Чи можна платити банківською карткою і отримати знижку?
У нашій (і не тільки) країні можуть виникнути проблеми. Тому, щоб отримати знижку, краще оплачувати готівкою.


Залізничні квитки та місцева комунікація?
Залізниця і міський транспорт в Україні поки ще не визнають жодних молодіжних карток. Проте, ми укладаємо знижки з приватними транспортними фірмами, кількість яких зростає.
За кордоном знижки на залізницях надають наступні країни: Хорватія, Сербія, Іспанія, Швеція, Італія, Швейцарія, Австрія, Словенія. Звичайно, знижки не завжди стосуються усіх трас та потягів. Завжди запитуй про знижку.


Авіаквитки, молодіжний туризм?
Інформація про це є на нашому сайті в Інтернеті. Партнером картки в Україні є компанія Київський Супутник (тел. 531-9130) та інші.


Отримав відмову у пункті, де є знижка. Що робити?
Треба якнайшвидше нас про це повідомити: (044) 227-5524 або euro26zarevo@gmail.com . У такій ситуації контактуємо зі знижкодавцем та з’ясовуємо справу.


Знаєш пункт, який хотів би надати знижку. Що робити?
Напиши нам на euro26zarevo@gmail.com або зателефонуй (044) 227-5524. Пояснимо тобі усі важливі умови, пов’язані з укладанням знижок.


Що, як власник фірми, матимеш з укладання угоди про знижку?
Багато щасливих клієнтів, які прославлятимуть ім’я фірми! А крім того – дармова реклама на www.euro26.org.ua та www.eyca.org . Більше деталей – euro26zarevo@gmail.com та (044) 227-5524.


Загублено картку! Що робити?
Нічого страшного – оформляється нова картка.
Деталі переоформлення банківських карток – запитуй безпосередньо в банках.


Вікова межа для власника European Youth Card EURO26?
Картку може оформити молода людина навіть за 1 день до настання 30 років і тішитися нею впродовж цілого року її дії (1 рік від дати видачі). Твій вік враховується в момент отримання картки.


Різниця між European Youth Card EURO26 Classic та Student?
EURO26 Classic – для осіб, які не навчаються.
EURO26 Student (Student Identity Card) для усіх, хто навчається та студіює без огляду на рід науки та різновид навчального закладу. Це допомагає підтвердити за кордоном статус студента / особи, що навчається, а це означає додаткові знижки.


Як продовжити картку?
Як закінчиться термін дії картки – просто виробляєш собі нову.


Перебуваю за кордоном і закінчується термін дії картки. Що маю робити?
Існує дві можливості:
1. Доручи третій особі від твого імені оформити картку та переслати її тобі поштою.
2. Можеш замовити картку через Інтернет (www.euro26.org.ua), а внесок перерахувати електронною поштою. Проте, картку висилаємо лише на адресу в Україні.


За місяць закінчується 30 років. Чи моя European Youth Card EURO26 далі дійсна?
Так. Вік рахується в момент отримання картки, коли ти ще не маєш закінчених 30 років. Практично, картка може бути дійсна до 31 року життя.


За місяць закінчую навчання. Чи моя картка далі буде дійсною?
Так! Рахується твій статус студента в момент отримання картки. Якщо впродовж року втрачаєш статус студента, картка не перестає бути дійсною.


Чи можна „поміняти” одну картку на іншу?
Твій вибір картки в момент отримання є остаточним. Тому ми стараємося надати якомога більше інформації про різновиди European Youth Card EURO26. Це пов’язано зі стосунками з нашими партнерами (напр., незалежними від нас банками). Найкращим виходом зі ситуації є замовити нову картку в бажаній для тебе версії.