Хто може дати знижки?

Кожен суб’єкт господарювання, який діє на законній підставі і надає пропозиції послуг або товарів.

Для того, щоб стати знижковим партнером European Youth Card EURO26, Ви повинні підписати з Молодіжним інформаційним центром „Євро<26 – Зарево” – видавцем Європейської молодіжної картки EURO26 в Україні – угоду про знижку. (скачати тут)

Якщо ви хочете дізнатися більше, пишіть на адресу: euro26zarevo@gmail.com – з задоволенням відповімо на питання та узгодимо розмір знижки. Запрошуємо Вас до гурту наших знижкових партнерів!

Які переваги надання знижки?

Після підписання угоди, дані нового надавця знижок вводяться в Європейську базу даних знижок. Вона є на нашому сайті у вигляді зручної і сучасної пошукової системи. Власник картки, який бажає скористатися своєю карткою і отримати знижку в хостелі, музеї, авто школі чи ресторані, легко знайти її, вибравши відповідну категорію місця і знижки.

Додатково – крім адреси пункту знижки, показує карту місцевості і, за бажанням, логотип. Крім стандартного вписування до бази знижок можливо повідомити, наприклад, про організацію конкурсів для власників карток чи про спільні акції на Facebook.

Які обов’язки має надавець знижок?

Надавець знижок в договорі зобов’язується:

  • Забезпечити означені знижки для власників усіх типів і видів European Youth Card, які мають спільний логотип;
  • Оновлювати свої дані;
  • Розмістити на видному місці наклейки „Ми приймаємо European Youth Card”.

Чи це щось коштує?

Приєднання до European Youth Card EURO26 є безкоштовним. Ми є некомерційною неприбутковою організацією і не отримуємо вигоду з просування знижки партнерів. Ми збираємо їх згідно з ідеєю European Youth Card EURO26 – дати молодим людям простіший і дешевший доступ до товарів і послуг!

Приєднуйтесь до нас!
Дзвоніть нам: (044) 227-5524; пишіть нам: euro26zarevo@gmail.com