Що таке European Youth Card EURO26

Що таке European Youth Card (європейська молодіжна картка, европейская молодежная карточка) EURO26 та EURO26 Student? Це визнане у 41 країні Європи посвідчення молодого європейця для людей віком не старших 30 років (нижня межа віку не регламентується), а також міжнародне посвідчення учня, студента, аспіранта. Картка дійсна протягом одного року з дня отримання й оновлюється за бажанням власника щороку доти, поки власник не старший 30 років. European Youth Card EURO26 – найпопулярніші дисконтні картки (дисконтные карточки) в Європі! Картка має найбільшу в Європі дисконтну мережу – понад 70.000 знижок!

Молодiжна дисконтна картка (дисконтная карточка) European Youth Card EURO26 є особистою карткою. Вона є дiйсною протягом одного року i може бути поновлена кожного року аж до досягнення користувачем картки вiку 30 рокiв. У кожнiй з 41 європейської країни, де ця картка дiє, вона видається (випускається) єдиною нацiональною організацією молодіжної картки, визнаною нацiональними органами влади i яка є членом Європейської Асоцiацiї Молодiжної Картки (ЄАМК) (European Youth Card Association – EYCA). В Україні такою організацією є Молодіжна громадська організація Молодіжний інформаційний центр “Євро<26-Зарево”, яка з 2004 року є повним членом EYCA.

Де б картка не видавалась, вона носить логотип European Youth Card EURO26 Європейської Асоцiацiї Молодiжної Картки (EYCA). Кожний член EYCA запроваджує (встановлює) знижки, переваги (вигоди), надає послуги та iнформацiю власникам карток. Логотип European Youth Card EURO26забезпечує, що цi знижки є автоматично доступнi для всiх власникiв карток у всiй Європi. Картка надає знижки та переваги у рiзних сферах життя:

 • Культура: театри, кiно, концерти, музеї, культурнi подiї.
 • Транспорт: автобуси, поїзди, пароми, авiатранспорт.
 • Подорож: проживання, holiday trips, мовнi курси.
 • Послуги: страховка, helplines.
 • Магазини: компакт-диски, книги та iншi товари.

Чим картка важлива для користувачів

 • Значна економія бюджету через одержання знижок під час придбання товарів і послуг у фірм-учасниць проґрами European Youth Card EURO26 в Україні.
 • Економія особистих коштів через одержання знижок під час закордонних подорожей в кожну з країн Європи, що входять у систему European Youth Card EURO26.
 • Доступ до інформації про фiрми-учасницi програми European Youth Card EURO26, що знаходяться як в Україні, так і за кордоном, із точною адресою та даними про їхню спеціалізацію.
 • Число підприємств, що надають знижки, постійно зростає. Відмітним знаком підприємств-учасників проґрами є логотип European Youth Card EURO26.
 • Участь у лотереях із призами від European Youth Card EURO26, які постійно здійснюються серед власників карток на радіоканалах і в пресі.
 • Користувачі дисконтних карток European Youth Card EURO26 розширюють свої можливості для участі в різноманітних молодіжних проектах, що провадяться під еґідою European Youth Card EURO26. Включення молоді в систему European Youth Card EURO26 не тільки має економічну доцільність, але і якісно підвищує активність, мобільність та інформованість молодих українців!

 

Правила користування

 1. Дисконтна пластикова картка European Youth Card EURO26 дійсна в 41 країні Європи, де діє дисконтна система «EURO26″, незалежно від місця отримання. Відмітним знаком системи є логотип European Youth Card EURO26, розміщуваний на наліпках на підприємствах-учасниках системи.
 2. Картка дійсна до зазначеної на ній дати включно. Картка вважається не дійсною, якщо у неї внесено помилкові дані. За правильність внесених даних відповідальність несе власник картки.
 3. Використовувати картку може тільки її власник.
 4. Загублена картка не поновлюється.
 5. Для одержання знижки при вчиненні покупки або оплаті послуг власнику необхідно заздалегідь попередити продавця або касира про наявність картки і пред’явити її.
 6. У випадку, якщо підприємство надає знижки за пластиковими картками різноманітних дисконтних систем, або за своїми власними купонами (листівками), власнику картки дається право вибору знижки при здійсненні оплати, крім, таким чином, надання знижки на знижку.
 7. При оформленні знижки підприємством-партнером використовується спеціальний торговий чек. Власник картки перевіряє правильність оформлення чека і розписується у відповідній графі. Оформлення чека не є обов’язковим, підприємства-учасники самостійно приймають рішення про механізм оформлення знижки.
 8. У готелях необхідно попереднє резервування місць телефоном або факсом. У випадку відмови в наданні знижки власнику картки необхідно зателефонувати до Центрального офісу European Youth Card EURO26 або в реґіональний офіс European Youth Card EURO26.